O nás

Hnutí nezávislých, PRO - Kdyňsko vzniklo v roce 2018 transformací Sdružení nezávislých kandidátů PRO - Kdyňsko. Toto uskupení vzniklo již před komunálními volbami v roce 2014 s cílem spolupodílet se na dalším rozvoji Kdyňska. Členové hnutí chtějí mít přehled o dění ve svém regionu, chtějí znát problémy i názory místních obyvatel a chtějí tak pomáhat Kdyňsku na cestě k lepší budoucnosti.

Založit na malém městě jakékoliv hnutí či sdružení není úplně jednoduché a je zcela nemožné, aby tento počin nevyvolal rozruch. Nám se ve Kdyni povedlo obojí - založili jsme sdružení nezávislých kandidátů PRO - Kdyňsko, které jsme v roce 2018 transformovali na hnutí nezávislých a již od roku 2014 víříme stojaté vody místní "politické" scény. Ne všechny změny byly jednoduché a ne všechny změny byly žádoucí. Naučili jsme se však, že každá změna, ať už pozitivní či negativní, je posunem vpřed a hnací silou k dalším změnám. Proto ve své činnosti i nadále pokračujeme a vy máte nyní možnost nás sledovat prostřednictvím našich webových stránek, kam budeme umisťovat informace o své činnosti a dění ve městě i jeho okolí, články o uskutečněných či připravovaných akcích a další a další postřehy z regionu.

V rámci své činnosti rozhodně nechceme lidi rozlišovat podle barev jejich politické příslušnosti, ale podle jejich znalostí, schopností a názorů, které mohou zúročit ve prospěch celého města, jeho spádových obcí i okolí. Stále věříme, že komunální "politika" na úrovni pětitisícového města se dá dělat nepoliticky - proto jsme tady a děláme to PRO Kdyňsko...

Hnutí nezávislých, PRO - Kdyňsko

kontakt

prokdynsko@prokdynsko.cz

sídlo

Rýzmberská 702
345 06  Kdyně

07283652