O nás

Hnutí nezávislých, PRO - Kdyňsko vzniklo v roce 2018 transformací Sdružení nezávislých kandidátů PRO - Kdyňsko. Toto uskupení vzniklo již před komunálními volbami v roce 2014 s cílem spolupodílet se na dalším rozvoji Kdyňska. Členové hnutí chtějí mít přehled o dění ve svém regionu, chtějí znát problémy i názory místních obyvatel a chtějí tak pomáhat Kdyňsku na cestě k lepší budoucnosti.

Od roku 2018 působíme ve vedení města Kdyně, kde máme zastoupenou pozici starosty, místostarostky a člena Rady města Kdyně. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Založit na malém městě jakékoliv hnutí či sdružení není úplně jednoduché a je zcela nemožné, aby tento počin nevyvolal rozruch. Nám se ve Kdyni povedlo obojí - v roce 2014 jsme založili sdružení nezávislých kandidátů PRO - Kdyňsko, které jsme v roce 2018 transformovali na Hnutí nezávislých, PRO-Kdyňsko a již od roku 2014 tak víříme stojaté vody místní "politické" scény. Ne všechny realizované změny byly jednoduché a ne všechny změny byly žádoucí. Naučili jsme se však, že každá změna, ať už pozitivní či negativní, je posunem vpřed, ponaučením a především také hnací silou k dalším změnám. 

V rámci své činnosti rozhodně nerozlišujeme lidi podle barev jejich politické příslušnosti, ale podle jejich znalostí, schopností, zápalu, názorů i postojů, které mohou zúročit ve prospěch celého města, jeho spádových obcí i celého regionu. Stále věříme, že komunální "politika" na úrovni pětitisícového města se dá dělat nepoliticky - proto jsme tady a děláme to PRO Kdyňsko...

Hnutí nezávislých, PRO - Kdyňsko

kontakt


prokdynsko@prokdynsko.cz

sídlo


Rýzmberská 702
345 06  Kdyně

IČO


07283652

bankovní spojení

běžný účet:
227214337/0600

transparentní účet: 227214740/0600